Ir sākusies pieteikšanās 2021.gada pavasara semestra tiešsaistes kursiem angļu valodā ‘Ievads Baznīcas vēsturē’ un ‘Filozofija teologiem’

Balstoties uz lielo interesi par 2020.gada Dr. Čārlza Kortraita (Charles Cortright) rudens bezmaksas angļu valodas tiešsaistes kursu ‘Ievads teoloģijā,’ mēs kopā ar mūsu sadarbības partneriem Misūrī Sinodes luterāņu baznīcā (Lutheran Church-Missouri Synod) ar lielu prieku piedāvājam vēl divus angļu valodas tiešsaistes kursus 2021.gada pavasara semestrim.

Šie kursi ir Dr. Čārlza Kortraita pasniegtais ‘Ievads Baznīcas vēsturē’ un Dr. Gunta Kalmes ‘Filozofija teologiem,’ kuri attiecīgi sākas 25. un 28.janvārī un kuri norisināsies 18:30 saskaņā ar Rīgas laiku (GMT+2) pirmdienu un ceturtdienu vakaros līdz maija vidum. ‘Ievads Baznīcas vēsturē’ dos iespēju studentiem gūt ieskatu agrīnās Baznīcas vēstures līkločos un debatēs, kas turpina ietekmēt kristietību pat ‘dosien. ‘Filozofija teologiem’ aptvers plašu loku ar filozofijas tēmām, lai dotu filozofijas pamatus caur dažādu nozīmīgu filozofu pamattekstu lasīšanu, kā arī lai attēlotu, kā filozofiska domāšana spēj informēt un viedot debates par kristietības pamatnostādnēm un praksi. Papildus šiem kursiem norisināsies arī Dr. Džona Bombaro (Rev. Dr. John Bombaro) vadīts filozofijas seminārs par brīvu tiem, kas vēlas padziļināt pamatkursā ‘Filozofija teologiem’ iegūtās zināšanas. Par filozofijas fakultatīvajiem semināriem vairāk ziņu tiks izsludināts 2021.gada februārī.

Studiju maksa par katru no abiem pamatkursiem ir 50 EUR (kopā 100 EUR par abiem kursiem), un maksājums ir jāveic pēc apstiprinājuma par uzņemšanu kursā(os), kas tiks izsūtīts elektroniski laikā līdz 13.janvārim pēc pieteikuma anketas izskatīšanas. Ir pieejami studiju maksas atvieglojumi, kā arī izņēmuma statuss, uz kuriem savu kandidatūru ir iespējams norādīt pieteikuma anketā. Šajos gadījumos mēs ar jums sazināsimies un katrs gadījums tiks izskatīts individuāli.

Pieteikšanās uz vienu vai abiem no šiem kursiem ir pagarināta līdz 2021.gada 4.janvārim un ir pieejama, aizpildot šo pieteikuma anketu.

Jebkādu tehnisku vai ar kursu saistītu jautājumu sakarā lūdzam jūs sazināties ar mums šajā epastā: studies@lut.edu.lv

Paralēli šim piedāvājumam Akadēmija turpina aktīvu darbu pie kursu satura tulkošanas un veidošanas un citiem administratīviem un praktiskiem soļiem, lai ar Dievpalīgu 2021.mācību gada rudens semestrī studiju programmu “Teologs” varētu tikt piedāvāta angļu valodā.

Dievam lai viss gods un slava!